Ziedu piegāde Latviski доставка цветов на русском Flower delivery in English
Ziedu piegāde. SākumsRakstiet mums
Pasūtījuma noformēšana
PayPal Logo

Ziedu pasūtīšana, Apmaksa, Piegāde

Ziedu pasūtīšana

 

Pasūtīt ziedus mūsu mājas lapā ir ļoti vienkārši. Vēlamos Jums ziedus, dāvaniņas, saldumus un apsveikuma kartiņu pievienojiet savam iepirkumu grozam. Pēc tam grozā aizpildiet pasūtījuma blanku. Pasūtījuma blankā ir obligāta prasība lodziņus ar zvaigznīti aizpildīt precīzi. Ailītē, kas paredzēta komentāriem, ir iespējams norādīt Jūsu vēlmes, ierakstīt kādu novēlējumu un tml. Pirms veicat ziedu pasūtījumu un norādat piegādes adresi, lūgums  pārliecināties, vai saņēmējs nav atvaļinājumā un vēl dzīvo, vai strādā pēc Jums zināmās adreses! Ja norādītā saņēmējpersona nav atrodama pēc norādītās adreses, pasūtījums tiek atstāts kaimiņiem vai kolēģiem un finansiālie līdzekļi par mūsu paveikto darbu pasūtītājam netiek atgriezti.

 

Ziedu piegāde

Piegāde Rīgas pilsētas robežās ir bezmaksas (izņemot Berģi, Bolderāja, Darzini, Jaunciems, Vecāķi, Vecdaugava u.c. attālākie mikrorajoni). Piegādi veicam visā Latvijas teritorijā. Piemaksa par ziedu piegādi Latvijas lielākās pilsētās ir 9,00€. Ja pasūtījumu ir nepieciešams nogādāt ārpus Rīgas, cena par piegādi svārstīsies no 3,00€ līdz 36€. Apsveikuma kartiņas, rotaļlietas, saldumi, dāvanas ir pieejami piegādei Rīgā un tuvākajā apkārtnē. Citur Latvijā var tikt pievienota līdzīga prece. Ja pasūtījums nesatur ziedus vai augļus, papildus maksa par pasūtījuma apkalpošanu - 10,00 €. Tā kā mūsu katalogā ir piedāvāta sezonāla prece, tad mēs negarantējam pilnu sortimentu un krāsu spektru jebkurā brīdī. Šī iemesla dēļ prece var atšķirties no katalogā ilustrētajiem. Trauki, vāzes, kas redzami ziedu attēlos nav iekļauti ziedu cenā!

 

Ziedu piegādes laiki:

 • Katru dienu no 10:00 līdz 20:00, 
 • Ir iespējams izvēlēties piegādes laika intervālu (10-17 vai 17-20)
 • Piegādi konkrētā laikā negarantējam.
 • piegāde var kavēties neparedzamu apstākļu dēļ (laika apstakļi, sastrēgumi utt.)

 

Ziedu pasūtīšanas termiņi:

 • pasūtījumu pieņemšana interneta veikalā notiek visu nedēļu 24h diennaktī
 • pasūtījumu pieņemšana ar piegādi Rīgā tajā pašā dienā - darba dienās līdz 16:00 (darba dienā)
 • pasūtījumu pieņemšana ar piegādi ārpus Rīgas tajā pašā dienā - darba dienās līdz 10:00 (darba dienā)
 • pasūtījumus ar piegādi svētku dienās (Valentīndiena, 8. marts, Mātes diena un tml.) ir jānoformē un jāapmaksa (jaizsūta apmaksas dokuments) iepriekš

 

Pasūtījuma apmaksa

Uzreiz pēc Jūsu pasūtījuma veikšanas uz jūsu e-pastu automātiski tiks nosūtīts rēķins. Lai Jūsu pasūtījums tiktu veiksmīgi apstiprināts un laicīgi izpildīts, lūdzam pēc maksājuma veikšanas, atbildes vēstulē, pielikumā nosūtiet mums bankas maksājuma apliecinājumu .pdf formātā. Jūsu pasūtījums tiks pieņemts izpildei tikai pēc apmaksas vai maksājuma dokumenta saņemšanas.

 

Rēķinu ir iespējams apmaksāt

 • ar bankas pārskaitījumu
 • PayPal/karte
 • apmaksa skaidrā naudā, Western Union un tml. netiek pieņemta!

 

Pasūtījuma satura un informācijas maiņa vai atteikšanas.

Lai veiktu PAREIZU pasūtījuma satura maiņu, ir jāveic jauns pasūtījums. Iepriekšējais pasūtījums tiek automātiski atcelts. Lai atteikties no pasūtījuma, lūgums rakstīt iesnieguma vēstuli brīvā formā mums uz e-pastu. Pasūtījuma satura maiņa vai atteikšanas iespējama pirmo 30 minūšu laikā pēc tā apstiprināšanas, ja pasūtījums izpildāms tajā pašā vai nākamā dienā. Ja pasūtījums izpildāms nākošo dienu, vai nedēļas laikā, pasūtījuma saturu drīkst mainīt 48h pirms pasūtījuma izpildes dienas. Informāciju par piegādes adreses un tml. izmaiņām lūgums paziņot rakstot uz mūsu e-pastu. Pretējā gadījumā, ja apmaksa jau ir veikta, mēs paturam visas tiesības izpildīt Jūsu veikto pasūtījumu.

Veicot pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūs piekrītat piegādes un apmaksas noteikumiem. Ja tomēr Jums rodas kādas neskaidrības, lūdzam ziņot par tām rakstot uz mūsu e-pasta adresi.

 
Copyright (C) www.PukuPiegade.lv  Visas tiesības aizsargātas.
www.PukuPiegade.lv internetveikala satura kopēšana un pārpublicēšana aizliegta

Copyright 2013 © Pukupiegade.lv