Showing 1–12 of 13 results

Augļu grozs 3kg – augļi un ogas

Original price was: 28,99€.Current price is: 23,89€.

Augļu grozs (4 kg)

Original price was: 33,99€.Current price is: 29,59€.

Augļu grozs ar Raffaello – svaigi augļi un saldumi

Original price was: 40,59€.Current price is: 33,99€.

Augļu grozs (5kg)

Original price was: 40,69€.Current price is: 34,49€.

Ananāss, šampanieties un šokolāde groziņā

Original price was: 44,69€.Current price is: 37,99€.

Augļu grozs (4 kg) ar Ferrero Rocher

Original price was: 55,79€.Current price is: 47,49€.

Augļu un šokolādes saldumu grozs (4 kg)

Original price was: 58,59€.Current price is: 48,79€.

Augļu grozs Malibu (7 kg)

Original price was: 58,99€.Current price is: 49,99€.

Augļu grozs (7 kg)

Original price was: 58,99€.Current price is: 49,99€.

Apelsīnu un saldumu grozs – garšīgi

Original price was: 60,99€.Current price is: 50,99€.

Sveicināti mūsu veikalā! Mēs ar prieku piedāvājam daudzveidīgus un izsmalcinātus augļu grozus, kas ir lieliska dāvana jebkuram gadījumam. Mūsu augļu grozs ir kārtīgi sagatavota kompozīcija, kas apvieno svaigus un garšīgus augļus, radot prieku gan vizuāli, gan garšas baudā.

Mūsu augļu grozi ir īpaši izstrādāti, lai izceltu augļu daudzveidību un krāšņumu. Katrs grozs ir rūpīgi veidots, izmantojot augļus no sezonas, kas garantē to svaigumu un lielisku garšu. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam tikai augstas kvalitātes augļus, kas ir rūpīgi atlasīti un uzmanīgi iepakoti.

Augļu grozs ir ne tikai garda dāvana, bet arī veselīga izvēle. Tas ir piemērots dāvanai draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem dažādās dzīves situācijās. Izskatīgs un garšīgs, tas nodrošina, ka dāvanas saņēmēji sajūt jūsu rūpes un uzmanību.

Mēs arī piedāvājam augļu grozus ar saldumiem, kas kombinē garšīgus augļus ar izsmalcinātiem saldumiem. Šis savienojums radīs daudzveidīgu baudu, apvienojot veselību ar saldu prieku. Tas ir ideāls dāvanu variants jebkurai iespējai vai gadījumam.

Mūsu veikalā jūs varat izvēlēties ērtu piegādes iespēju. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu piegādi, lai jūsu augļu grozs vai dāvana tiktu nodota tieši saņēmēja rokās. Neatkarīgi no tā, vai mērķis ir Rīga vai citas Latvijas pilsētas, mēs rūpēsimies, lai jūsu pasūtījums tiktu saņemts laikā un bez problēmām.

Papildus tam, šeit jūs varat atrast arī citus izcilus piedāvājumus, piemēram, saldumu grozus un dāvanu grozus vīriešiem. Tādējādi mēs nodrošinām plašu izvēli, lai jūs varētu atrast ideālo dāvanu visdažādākajiem saņēmējiem.

Lai iepazītos ar mūsu augļu grozu klāstu un veiktu pasūtījumu, apmeklējiet mūsu interneta veikala sadaļu "Augļu grozs". Mēs esam pārliecināti, ka mūsu augļu grozi pārsteigs jūs ar savu kvalitāti, izskatu un garšu!