Showing 1–12 of 153 results

Svaigi griezti ziedi
Katram no mums tuvāks ir kāds īpašs, ar savu iemeslu lolots mīļākais zieds un katram no mums ir svarīgi, kādā krāsā ir grieztie ziedi, kā smaržo. Ne mazāk nozīmīga ir to forma, un citi ar tiem saistītie atmiņu mirkļi. Bieži vien ap vienu vienīgu nogriezto ziedu, mēs spējam uzbūvēt pavisam jaunu stāstu vai nostaļģisku atmiņu ainu. Tāpēc tieši Jūsu izvēlētie grieztie ziedi no PukuPiegade.lv ir lielisks veids, kā likt pasmaidīt, atcerēties un iepriecināt kādu jau šodien! Jums ir vajadzīgi griezti ziedi –  mums ir risinājumi katram Jūsu mirklim.

Ziedi, svaigi griezti kādam īpašam cilvēkam!

Mēs paši ļoti lepojamies, ka esam izvēlējušies darbu ar grieztajiem ziediem kā mūsu ceļu uz Jūsu prieku. Katrs zieds ir citādāks, tāpat kā katrs no mūsu klientiem, līdz ar to – divus vienādus neatradīsim nekur plašajā pasaulē, tāpat kā Jūsu iemeslus ziedu izvēlē.

Pie mums Jūs atradīsiet ne tikai plašo sortimenta izvēli, bet arī profesionālu floristu darbu.
Mums nav sveši nevieni svētki, tamdēļ esam gatavi uzklausīt jebkuras Jūsu vēlmes un būt daļa no Jūsu atmiņu mirdzuma, īpašas dienas krāsu un smaržu jūras priekos.

Esam vienmēr gatavi ar svaigiem ziediem un ideju iespējām un darba pieredzes risinājumiem katrā Jūsu dzīves notikumā. Atceries,  nav jābūt iemeslam, lai sevi vai kādu citu iepriecinātu ar ziediem. Nav vajadzīgs daudz. Mazliet dzīvīguma, krāsas un smaržas Jūsu darba vai atpūtas telpā vienmēr būs pozitīvs ieguldījums Jūsu un mājnieku, kolēģu labsajūtā. Prieks un romantisms atsvaidzinās jebkuru ikdienu un attiecības.

Neaizmirsīsim, ka skaisto ziedu pasūtījumiem vienmēr ir iespēja ekstra pievienot kādu apsveikuma vai uzmanības kartiņu Taviem sveicieniem, balonu vai vairākus un, protams, kādu gardumu gan konfekšu, gan augļu groza opciju. Dzīvē gadās visādi, ja arī esat attapies pēdējā mirklī – zvaniet, noteikti atradīsim risinājumu Jūsu pēdējā brīža situācijai. Un, ne mazāk svarīgi, mēs ātri reaģējam un nodrošinām, lai skaisti ziedi sasniegtu saņēmēju jebkurā adresē.