Attēloti 11 produkti

9 baltas krizantēmas kraft papīrā

29,69
9 balto krizantēmu pušķis kraft papīrā - izsmalcināta un maiga dāvana, kas ienesīs svaiguma un skaistuma atmosfēru jūsu mājās. Katra krizantēma tiek rūpīgi atlasīta, lai radītu skaistu kompozīciju. Pušķis ir iepakots kraft papīrā, kas tam piešķir dabisku un stilīgu izskatu. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un ieprieciniet savus tuviniekus.

9 baltas krizantēmas ar plīvurpuķi

33,99
Pušķis no 9 baltajām krizantēm ar gipsofilu, iepakojumā - izsmalcināta un eleganta dāvana, kas ienesīs maigumu un svaigumu jebkurā interjerā. Baltās krizantēmas simbolizē tīrību un maigumu, bet gipsofila piešķir kompozīcijai vieglumu un gaisīgumu. Pušķis ir iepakots stilīgā dekoratīvā materiālā, kas tam piešķir īpašu pievilcību. Pasūtiet šo lielisko pušķi un ieprieciniet savus tuviniekus.

9 dzeltenas krizantēmas ar plīvurpuķi

33,99
Pušķis no 9 dzeltenajām krizantēm ar gipsofilu, iepakojumā - svaiga un krāšņa dāvana, kas nesīs prieku un pozitīvas emocijas. Dzeltenās krizantēmas simbolizē prieku un draudzību, bet gipsofila piešķir kompozīcijai maigumu un vieglumu. Pušķis ir iepakots stilīgā iepakojumā, kas to padara vēl pievilcīgāku. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un priecājieties tuvinieku priekšā!

Baltas krizantēmas. 15 krizantēmas pušķī

37,69
15 baltas krizantēmas sasietas pušķī - elegants un stilīgs ziedu pušķis, kas piešķirs jūsu telpai burvīgu noskaņu. Baltās krizantēmas simbolizē tīrību, svaigumu un mieru. Šis pušķis ir ideāls dāvanu variants dažādiem svētkiem un īpašiem brīžiem. Izmantojot mūsu ātro un uzticamo kurjera piegādi, varat saņemt šo pušķi savā izvēlētajā vietā Rīgā vai citviet Latvijā. Pasūtiet jau tagad, lai izbaudītu šo skaisto ziedu pušķi!

Pušķis Svētku laiks

41,99
Pušķis ar 9 sarkanajām rozēm, 5 baltajām krizantēmām un zaļumiem, kas līdzīgi papardei, ir burvīga un harmoniska kombinācija. Šis pušķis izstaro siltumu un eleganci, radot patiesi aizraujošu iespaidu. Svaigas sarkanas rozītes un baltās krizantēmas pievienos izcilu krāsu un dzīvību jebkuram brīdim. Pasūtiet šo skaistu pušķi un nodrošiniet sev vai saviem tuviniekiem īpašu prieku un mīlestību. Mūsu pieredzējušie kurjeri piegādās šo preci ātri un droši Rīgā un citviet Latvijā. Pasūtiet šeit un tagad, lai izceltu savus īpašos brīžus ar mūsu ziedu pušķi.

Dažādu krāsu krizantēmas (19 gab)

48,79
Liels ziedu pušķis no dāžādu krāsu Krizantēmām ar piegādi. Ziedu saņēmējs ļoti priecāsies par tik lieliem sveicieniem no Jums. Pasūtiet tagad, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā. Lieliska dāvana. 19 krizantēmas ar zaļumiem. Aptuvenais garums 50-60cm Tikai svaigi un kupli ziedi katru dienu. .(Ziedu krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā).

Rožu un krizantēmu pušķis ar Raffaello

48,79
Sarkano rožu un balto krizantēmu pušķis - brīnišķīga izvēle. Raffaello classic ideāli papildinās šo dāvanu.

Pušķis Pasakains mirklis

51,99
Ļoti skaists baltu krizantēmu un rozā rozīšu pušķis. Bezmaksas apsveikuma kartiņā ierakstīsim Jūsu sveicienus un pārsteigums būs garantēts. Pasūtiet šodien, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā.

19 baltas krizantēmas ar zaļumiem

53,49
Liels, baltu krizantēmu pušķis ar piegādi. Ziedu saņēmējs ļoti priecāsies par tik lieliem sveicieniem no Jums. Pasūtiet tagad, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā. Lieliska dāvana. 19 baltas krizantēmas ar zaļumiem. Aptuvenais garums 50-60cm Tikai svaigi ziedi katru dienu.

35 baltas, violetas un dzeltenas krizantēmas

83,99
Lieliska dāvana. Liels 35 baltu, violetu, dzeltenu krizantēmu pušķis ar piegādi. Ziedu saņēmējs ļoti priecāsies par tik lieliem sveicieniem no Jums. Pasūtiet tagad, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā. Aptuvenais garums 50-60cm Tikai svaigi un kupli ziedi katru dienu.

Liels dažādu krāsu 51 krizantēmu pušķis

117,69
Lieliska izvēle. Ziedu saņēmējs ļoti priecāsies par tik lieliem sveicieniem no Jums. Liels, svaigs, dažādu krāsu krizantēmu ziedu pušķis. 51 krizantēma atgādinās par saulaino vasaru un raisīs smaidu sejā. Pasūtiet tagad, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā. (Ziedu krāsu kārtojums var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā).