Nosūtiet ziedus šodien! Noskaties - Nomaksā - Nosūti

Ar kurjeru Rīgā no 5 EUR

9 dzeltenas rozes 40 cm

18,99
Pasūtiet šo dzelteno rozīšu pušķi ar 9 ziediem, 40 cm garumu, lai iepriecinātu un svinētu prieku un enerģiju.

9 oranžas rozes 40 cm

18,99
9 oranžas rozes ar  garumu 40 cm. Izmantojiet šo krāšņo pušķi, lai izpaustu savas jūtas un radītu dzirkstošu atmosfēru. Šīs rozes ir rūpīgi atlasītas un sasietas kopā, lai radītu vizuālu un smaržīgu baudījumu. Izbaudiet tos svaigus un dzīvus!

9 sarkanas rozes 40 cm

19,99
9 sarkanas rozes 40 cm - apburoša un aizraujoša dāvana, kas izpauž jūsu dedzību un mīlestību. Šis pušķis sastāv no 9 sarkanām rozēm, kuru garums ir 40 cm. Katra roze ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un izskatu. Pušķi rotā dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties 9 sarkanas rozes 40 cm, lai pārsteigtu un iepriecinātu savu mīļoto cilvēku.

9 baltas rozes 40 cm

19,99
Baltu rožu pušķis - skaists un tīrs simbols, kas izteic eleganci un nevainību. Pušķis sastāv no 9 baltām rozēm, kuru garums ir 40 cm. Baltās rozes ir pazīstamas ar savu spožumu un eleganci, kas piešķir pušķim rafinētu izskatu. To skaistumu papildina dekoratīvs iepakojums. Izvēlieties 9 baltas rozes 40 cm, lai dāvinātu nevainību un skaistumu.

9 rozā rozes 40 cm

19,99
Rozā rožu pušķis - maigs un romantisks dārgums, kas pārnes jūsu neizsakāmo sajūtu. Pušķis sastāv no 9 rozā rozēm, kuru garums ir 40 cm. Šie ziedi simbolizē mīlestību, maigumu un žēlastību. To skaistumu pastiprina dekoratīvs iepakojums, kas piešķir tam eleganci. Izvēlieties šo pušķi, lai dalītos ar jūsu jūtām un radītu aizkustinošu mirkli.

19 gerberas mini

19,99
19 mini gerberas - padariet dienu spilgtāku ar šo košu buķeti! Šie jautrie un burvīgie ziedi noteikti radīs smaidu un prieku jebkurā gadījumā. Ar apburošu krāsu klāstu šis pušķis ir patiesi dzīves un laimes svētki. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārsteigt mīļoto, izteikt pateicību vai apsveikt kādu - šis pušķis ir ideāla izvēle. Katra gerbera simbolizē laimi un pozitīvismu, padarot to par pārdomātu dāvanu, lai izplatītu laimi un labu garastāvokli. Pasūtiet tagad un ļaujiet šo mini gerberu skaistumam kādam padarīt gaišāku dienu! *Lūdzu, ņemiet vērā - gerberu krāsa var atšķirties, vāze nav iekļauta pušķa cenā

9 rozā tulpes kraft papīrā

Original price was: 27,99€.Current price is: 20,99€.
9 rozā tulpes kraft papīrā. Ziedu tonis var atšķirties no attēla

9 sarkanas rozes 50 cm

21,49
Viens no populārākajiem ziedu pušķiem. Lieliska izvēle. Svaigi ziedi, ērti pasūtīt, ātra ziedu piegāde. Ziedu saņēmējs būs pārsteigts par Jūsu dāvanu.

Nosūtīt rozes - rožu pušķi

Nosūti skaistākās rozes līdz durvīm. Kurjers 5 EUR

Nosūtiet kuplākos ziedu pušķus

Ar kurjeru Rīgā no 5 EUR
Burvīgs roku darbs

Kā mēs strādājam?

Darba kvalitāte un pieredze ir mūsu zelts! Apskaties, izvēlies, pasūti ar piegādi šodien.

Krizantēmu pušķi. Apskaties, izvēlies, nosūti ar kurjeru!

Krizantēmas ar piegādi līdz durvīm. Piegāde Rīgā no 5 EUR

Sveicināts mūsu Ziedu Pārdošanas Interneta Veikalā!

Ja lasi šo rakstu, tad noteikti esi ieinteresēts, lai mēs Tev palīdzētu ziedu nosūtīšanas jautājumā. Mūsu uzņēmums nodarbojas ar svaigāko ziedu sagatavošanu un nosūtīšanu Rīgā un visā Latvijā, jau aptuveni kopš 2010. gada un iegūtā pieredze ļauj mums garantēt Jums, ka ar Tavu pasūtījumu viss būs izpildīts labākajā veidā. Ja nav vēlēšanās lasīt tālāk, droši uzraksti mums WhatsApp ziņu +371 22389107 jebkuros jautājumos un jebkurā laikā. Atbildēsim tiklīdz būs brīdis. Ja interesē, lasi tālāk 🙂

Nosūti Ziedus mīļajiem, draugiem, radiem, kolēgām jebkura iemesla pēc!

Mēs, www.PukuPiegade.lv ar prieku piedāvājam Tev mūsu aizraujošo ziedu kolekciju. Izcili ziedi, kas pārstāv dabas doto skaistumu. Šodienu tehnoloģijas ļauj nosūtīt mīlestību un prieku Tavai īpašajai personai no jebkuras pasaules maliņas.

Neatkarīgi no tā, vai vēlies nosūtīt ziedus jubilejā vai vienkārši, lai izrādītu cieņu un mīlestību, mūsu plašais ziedu sortiments palīdzēs radīt to īpašo brīdi, kad Tevi mīlēs vēl stiprāk!

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā dažādus ziedus, sākot no krāsainiem rozes pušķiem līdz elegantiem tulpju sējumiem. Mēs rūpīgi atlasām puķes, lai nodrošinātu to svaigumu un kvalitāti. Mūsu florišti rūpīgi sastāda pušķu aranžējumu, lai katrs zieds izpaustu savu skaistumu un nosūtītu vissiltākos vēstījumus.

Esi drošs, ka mūsu interneta veikalā būs ērti iegādāties ziedus lietojot gan datoru, gan mobilo ierīci, un piegāde notiks ātri un droši. Vienkāršā pasūtījuma procesu vari izvēlēties mīļākās puķes, pievienot personalizētu apsveikuma tekstu un nosūtīt tos tieši uz vēlamo adresi.

Ziedu valoda runā skaļāk par cilvēku. Rādi savu cieņu un mīlestību, izmantojot dabas skaistumu. Nosūti ziedus uz jebkuru adresi Latvijā.

Noskaties - Nomaksā - Nosūti. Noskaties ziedus mūsu ziedu interneta veikalā. Ērti nomaksā ar bankas karti 1 minūtes laikā. Nosūti ziedus jau šodien! (Pirkuma anketā norādīsi vajadzīgo datumu un laiku). Pērc tagad, lai neaizmirstu un pārsteigums tavam mīļotajam piebruks norādītajā laikā un vietā.

Sūti brīnumu ar puķēm no www.PuķuPiegāde.Lv

Klientu atsauksmes

Jums patīk mūsu ziedu veikals?
Ierakstiet atsauksmi
Pastāstiet par mums draugiem!