Rāda 1–12 no 14

Ananāss, šampanieties un šokolāde grozā

37,99
Dāvanu grozs - šīs ir īpaša dāvana, kas iepriecinās jebkuru saņēmēju. Grozs ietver bezalkoholisko šampanieti 0,75l, 1 Lindt šokolādes tāfelīti un 1 ananāsu. Viss ir iepakots caurspīdīgā celofānā, lai radošā veidā izceltu šo dāvanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka prece var atšķirties no attēla, jo attēls ir tikai informatīvs. Mūsu ātrie un drošie kurjeri nodrošinās, ka šis dāvanu grozs tiek piegādāts laikā un ar uzmanību. Izvēlieties šo dāvanu grozu šeit un tagad, lai pārsteigtu un iepriecinātu savus tuviniekus! *Šī prece ir pieejama tikai Rīgā un tuvākajā apkārtnē.  

Augļu grozs 4 kg ar Ferrero Rocher

47,59
Lieliska dāvana. Augļu grozs - ananāss, kivi, apelsīni un populāras konfektes Ferrero. Ātra augļu grozu piegāde ar kurjeru Rīgā, Jūrmalā un Rīgas rajonā. Iepakojums var atšķirties no attēla rezdamā. Pieejams Rīgā, Jūrmalā un apkārtnē. Pasūtiet šodien, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā.

Rožu un krizantēmu pušķis ar Raffaello

48,79
Sarkano rožu un balto krizantēmu pušķis - brīnišķīga izvēle. Raffaello classic ideāli papildinās šo dāvanu.

19 sarkanas rozes 40 cm un Ferrero Rocher

48,79
Izdevīgs ziedu piedāvājums kopā ar Ferrero šokolādes saldumiem. Svaigu ziedu pušķis un šokolādes gardumi. Kas var būt vēl jaukāks par šo?

Augļu un šokolādes saldumu grozs (4 kg)

49,99
Augļu un saldumu grozs: Augļi 4 kg (apelsīni, āboli, banāni, kivi, vīnogas) 2 Mars 2 Snickers 2 Bounty 2 Kit Kat Grozs var atšķirties no attēlā uzrādītā. Šī prece ir pieejama tikai Rīgā un tuvākajā apkārtnē. Pasūtiet šodien, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā.

Apelsīnu un saldumu grozs (tikai Rīgā)

50,49
Apelsīnu un saldumu grozs: Apelsīni 3 kg 2 M&M 2 Skittles 1 Fruittella 1 Meller 1 Mentos Grozs var atšķirties no attēlā uzrādītā. Pasūtiet šodien, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā.

19 sarkanas rozes 50 cm un Raffaello

51,59
Ļoti laba dāvana! Svaigas, sarkanas rozes komplektā ar Raffaello. Ziedu daudzumu var mainīt šajā pozīcijā. Ziedu un saldumu piegāde Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā ar kurjeru. Pēc piegādes Jums paziņosim.

9 sarkanas rozes 60 cm, lāčuks un Raffaello (tikai Rīgā un apkārtnē)

51,99
Piegādei tikai Rīgā un tuvākajā apkārtnē! Rotalļietas augstums ap 20 cm. Rotaļlieta var atšķirties no attēlā redzamās.

Augļu un saldumu grozs (6 kg)

53,79
Gardie augļi, saldās konfektes un dzēriens. Sastāvā ietilpst 6 kg augļu (ananāss, apelsīni, citroni, āboli, banāni, vīnogas), Toffifee 125 g, bezalkoholisks dzēriens Mežezers 0,75l. Grozs var atšķirties no attēlā uzrādītā. Šī prece ir pieejama tikai Rīgā un tuvākajā apkārtnē. Pasūtiet šodien, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā.

39 sarkanas rozes 40 cm un Raffaello

71,59
Sarkanu rožu pušķis 39 rozes 40 cm. Komplektā ar saldajām konfektēm raffaello. Pasūtiet šodien, mēs piegādāsim Jūsu norādītajā datumā.

Džentlmeņu komplekts. Sarkanu rožu pušķis. Bezalkoholiskais šampanietis. Konfektes Raffaello

80,99
Sarkanu rožu pušķis 50cm, bezalkoholiskais šampānietis 0,75. Raffaello 300g ar piegādi. Džentlmeņa komplekts. Šī prece ir pieejama tikai Rīgā un tuvākajā apkārtnē. Citur Latvijā var tikt pievienota līdzvērtīga prece.

Красные розы 60 см и Ferrero Rocher

87,49
Сделайте заказ сегодня, и мы доставим его в указанную вами дату. Букет из 19 красных, длинных роз 60 см в комплекте с шоколадными конфетами Roche