Attēloti 12 produkti

Ziedi kastītēs

Plaša izvēle – burvīgi ziedi kastēs. Ziedi kastē ir ideāls veids, kā radīt iespaidu un sniegt prieku saņēmējam un arī sev. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam tikai svaigus un augstas kvalitātes ziedus, kas nekad nepievils Jūs vai Jūsu tuviniekus.

Mūsu ziedi kastēs ir pieejami dažādās formas un izmēros. Sirds formas rozes kastē ir brīnišķīgs veids, kā izteikt sirsnību un mīlestību. Mūsu ziedu meistari rūpīgi izvēlas visvērtīgākās rozes un veido unikālas kompozīcijas, kas neapšaubāmi aizkustinās saņēmēja sirdi. Ziedu kompozīcijas kastēs simbolizē skaistumu un eleganci.

Ziedi kastē ir burvīgākā dāvana, kas apvieno gan dāvanu, gan ziedus, gan ziedu vāzi. Kastēs tiek ievietoti speciāli ūdens sūkļi, lai puķes kastē paliktu ilgi un ilgi svaigas. Ūdens nebūs jāmaina.

Iegādājoties šo prieku mūsu veikalā, jūs varat būt droši, ka saņemsiet svaigus un skaistus ziedus par izdevīgu cenu augstākajā kvalitātē. Mēs lepojamies ar savu augsto pakalpojuma līmeni un vēlamies, lai katrs Jūsu pasākums vai svētki būtu neaizmirstami glīti un smaržīgi. Ziedu kastītes vienmēr uzlabo dienas noskaņojumu un rada tieksmi darboties un attīstīties.

Nelaidiet garām iespēju šodien iepriecināt savus tuviniekus ar skaistiem ziediem kastē, jeb kā vēl tos sauc – ziedi cepures kastēs. Šīm kompozīcijām ir cilindra kastes forma pamatnē un svaigu puķu salūts galotnē.

Kurjers nogādās līdz pašām durvīm ar smaidu uz sejas. Komplektā pievienosim apsveikuma kartiņu bez maksas. Ja būs vajadzīgs, veiksim arī anonīmo transportēšanu. Pasūtiet jau tagad un radiet neaizmirstamas emocijas šodien!