Ziedi māmiņu dienai
Svaigas puķes māmiņai
Nosūti ziedus ar kurjeru!
Apskaties šeit!

Nosūtiet ziedus mammai! Māmiņa ir Jūsu dārgums! Pasūtiet jau tagad!

Ziedi sievietei
Svaigi ziedi katru dienu.
Nosūti ziedus ar kurjeru!
Apskaties šeit!

Dāviniet ziedus katru dienu! Sievietes prieks būs debešķīgs! Pie mums svaigas puķes katru dienu. Pasūtiet tagad.

Svaigākās rozes

Brīnumainās krāsās

Ziedu pušķi ar pozitīvām emocijām!
Pārstedz viņu jau šodien!
Izvēlies, apmaksā, nosūti puķes jau tagad!

Svaigas tulpes

Pasakaina izvēle

Mīlestības un maiguma simbols. Sieviešu iecienītākie ziedi pavasarī. Apskaties, pasūti un iepriecini viņu!

Rožu pušķi - grieztas rozes visās krāsās

Rozes un rožu pušķi

Skaistākās rozes ar piegādi līdz durvīm. Piegāde no 5 EUR
Svaigi ziedi, kompozīcijas ar piegādi

Pirktākās preces

Mūsu klientu iecienītās preces sniegs Jums ieskatu un atvieglos ziedu izvēli

9 sarkanas rozes 40 cm

25,99
Sarkano rožu pušķis - apburošs un aizraujošs dāvana, kas izpauž jūsu dedzību un mīlestību. Šis pušķis sastāv no 9 sarkaniem rožu ziediem, kuru garums ir 40 cm. Katra roze ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un izskatu. Pušķi rotā dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai pārsteigtu un iepriecinātu savu mīļoto cilvēku.

9 baltas rozes 40 cm

25,99
Baltu rožu pušķis - skaists un tīrs simbols, kas izteic eleganci un nevainību. Pušķis sastāv no 9 baltiem rožu ziediem, kuru garums ir 40 cm. Baltās rozes ir pazīstamas ar savu spožumu un eleganci, kas piešķir pušķim rafinētu izskatu. To skaistumu papildina dekoratīvs iepakojums. Izvēlieties šo pušķi, lai dāvinātu nevainību un skaistumu.

9 rozā rozes 40 cm

25,99
Rozā rožu pušķis - maigs un romantisks dārgums, kas pārnes jūsu neizsakāmo sajūtu. Pušķis sastāv no 9 rozām rožu ziediem, kuru garums ir 40 cm. Šie ziedi simbolizē mīlestību, maigumu un žēlastību. To skaistumu pastiprina dekoratīvs iepakojums, kas piešķir tam eleganci. Izvēlieties šo pušķi, lai dalītos ar jūsu jūtām un radītu aizkustinošu mirkli.

Gipsofila pušķis Maiguma mākonis

26,69
Pušķis no 7 gipsofila (plīvurpuķes) zariem - elegants un viegls pušķis, kas piemērots dažādiem notikumiem. Gipsofila zari ir ietērpti kraft papīrā, kas piešķir tam dabisku un mājīgu izskatu. Šis pušķis ir piemērots kā papildinājums citai dāvanai vai kā vienkāršs, taču stilīgs dāvanas variants. Izvēlieties šo pušķi, lai piešķirtu telpai vieglumu un eleganci ar gipsofilu ziediem.

9 hiacintes iepakojumā

27,69
Smaržīgās hiacintes - skaistie pavasara ziedes, kas iepriecinās jūsu sirdi un iemiesos pavasara svaigumu. Šis pušķis sastāv no 9 hiacintēm, kas ietērptas dekoratīvā iepakojumā. Lūdzu ņemiet vērā, ka ziedu krāsa var atšķirties no attēla, jo daba mums dāvā dažādus toņus. Izvēlieties šo pušķi, lai iepriecinātu sevi vai tuviniekus ar smaržīgām hiacintēm.

Augļu grozs 3 kg

27,99
3 kg augļu grozs ar svaigiem āboliem, bumbieriem, apelsīniem un vīnogām - veselīga un izsmalcināta dāvana, kas iemieso dabas bagātību un svaigumu. Šis augļu grozs ir izveidots no rūpīgi atlasītiem augļiem un tiek pasniegts pītā groziņā, kas tam piešķir eleganci. Iepakojums caurspīdīgā celofānā rada apbrīnojamu vizuālo efektu. Izsūtiet šo gardo augļu grozu jau tagad un ieprieciniet tuviniekus!

29 zili īrisi

28,99
Dāviniet prieku un skaistumu ar šiem 29 zilajiem īrisiem, kas iepakoti kraft papīrā. Mūsu īrisi ir izcili kvalitatīvi un tiek rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu saņēmēji bauda visu to krāsu un svaigumu. Kraft papīrs ne tikai nodrošina aizsardzību īrisiem, bet arī piešķir tiem rustikālu un dabisku izskatu. Tā ir lieliska izvēle, lai pārsteigtu savus tuviniekus, svinētu jubileju vai kādam citam īpašam notikumam. Turklāt mēs piedāvājam iespēju saņemt īrisus neizplaukušā stāvoklī, tādējādi jūs varēsiet baudīt tos pilnībā izplauktus vēl dažu dienu laikā pēc piegādes. Tas ir ideāls veids, kā sniegt ilgstošu prieku un skaistumu, jo saņēmējs varēs novērot, kā īrisi pakāpeniski atveras un piepilda telpu ar savu krāšņumu. Mēs piedāvājam ērtu ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā un citos Latvijas reģionos. Mūsu pieredzējušie kurjeri nodrošinās, ka jūsu pasūtījumi tiek piegādāti droši un laikus, lai jūs varētu priecāties par svaigajiem ziediem jūsu īpašajiem brīžiem. Pasūtiet šos 29 zilos īrisus kraft papīrā tagad un baudiet skaistumu, ko tie sniedz. Jūsu ziedi tiks svaigi novākti un rūpīgi sagatavoti, lai nodrošinātu ilgstošu prieku tiem, kam jūs tos dāvināsiet.

9 baltas krizantēmas kraft papīrā

29,69
9 balto krizantēmu pušķis kraft papīrā - izsmalcināta un maiga dāvana, kas ienesīs svaiguma un skaistuma atmosfēru jūsu mājās. Katra krizantēma tiek rūpīgi atlasīta, lai radītu skaistu kompozīciju. Pušķis ir iepakots kraft papīrā, kas tam piešķir dabisku un stilīgu izskatu. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un ieprieciniet savus tuviniekus.
Burvīgs roku darbs

Kā mēs strādājam?

Darba kvalitāte un pieredze ir mūsu zelts! Apskaties, izvēlies, pasūti ar piegādi šodien.
Krizantēmu pušķi. Apskaties, izvēlies, nosūti ar kurjeru!

Krizantēmas ar piegādi līdz durvīm. Piegāde Rīgā no 5 EUR
Ziedu Piegāde - Kāpēc Tas Ir Tik Svarīgi ? www.PukuPiegade.Lv

Ziedu piegāde

Ziedu piegāde ir viens no tiem pakalpojumiem, kas spēj radīt patiesu prieku gan priekos, gan bēdās. Ziedi ar piegādi palīdzēs izteikt jūsu emocijas un rādīs cieņu un mīlestību vairāk nekā balti vārdi. Daži uzskata, ka ziedi ir tikai formalitāte, taču patiesībā tie var būt daudz vairāk nekā laipnības izrādīšana. Ziedi ir mīlestības un uzmanības izpausme, piemēram, kad Jūs gribat pateikt ``paldies`` kādam, kurš ir Jums ļoti tuvs jebkuros svētkos vai līdzjūtības izpausme sēru dienā. Bieži vien ziedus pērk un sūta kā dāvanu, lai izteiktu atzinību par kādu sasniegumu, piemēram, laulību, paaugstinājumu darba amatā, dzimšanas dienu, jubileju, vārda dienu, māmiņu dienā, sieviešu dienā - 8. Martā, Sv. Valentīna dienā - 14. Februārī, vasaras svētkos, Ziemassvētkos, jaungada vakarā un citās svinībās. Ziedi palīdzēs atgūties arī no slimības un ļaus izjust Jūsu atbalstu arī no attāluma.
Pūķu piegādes pakalpojumi ir kļuvuši ļoti populāri tiešsaistē. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jums nav laika personīgi apmeklēt ziedu veikalu, jūs varat viegli pasūtīt ziedus tiešsaistē (ziedu veikalā internetā no jebkuras pasaules vietas) un uzticēti rūpes ziedu kurjeram, lai būtu drošam, ka ziedi tiks piegādāti tieši tajā laikā un vietā, kur tas nepieciešams bez Jūsu steigas un stresa.
Ziedu piegāde ir viens no populāriem un vienkāršiem veidiem, kā pārsteigt cilvēku negaidīti. Tas ir ērts un ātrs veids, kā nodot sveicienus saviem draugiem un tuviniekiem, kuri dzīvo citās pilsētās vai Jums atrodoties citā valstī, vai citu iemeslu pēc. Turklāt, ar mūsu pakalpojumu, Jūs varat izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem, laika zaudējumiem un grūtībām, ko radītu pašiem ziedu piegādāšana. Priekšrocība ir iespēja to paveikt ātri un ērti, neatkarīgi no tā, cik tālu atrodas saņēmējs.
Tagad Jūs zinat šīs priekšrocības. Nosūtiet arī Jūs ziedus kādam no Jums vismīļākajiem cilvēkiem ar mūsu palīdzību. Mēs nodarbojamies ar ziediem jau otrajā paaudzē un zinam visu par ziediem un piegādes adresēm. Ja Jums rodas kādi jautājumi, droši zvaniet, rakstiet arī uz WhatsApp. Pārliecinieties par mūsu klientu atbalstu personīgi vēl pirms esiet veikuši pasūtījumu. Mēs piegādāsim arī gadījumā ja Jums nav zināma cilvēka adrese.
Apskatiet mūsu ziedu pušķus, veiciet pirkumu kā jebkurā interneta veikalā un gaidet piegādes atskaiti. Ziedu saņēmējs būs ļoti pateicīgs Jums.
Klientu atsauksmes

Jums patīk mūsu ziedu veikals?
Ierakstiet atsauksmi
Pastāstiet par mums draugiem!