Showing 1–12 of 150 results

Ziedu veikals internetā Rīgā. Profesionāli floristi. Ātri kurjeri. Apskaties un pasūti jau šodien. Darbojamies visu nedēļu | Pi-Sv | darba laiks 9:00-21:00 | internetā pieņemam pasūtījumus visu diennakti 24/7. Izdevīgi pirkt tiešsaistē tagad | Ātri, ērti, izdevīgi jau šodien.

Ziedu veikals – izsmalcināti ziedi Tavai īpašajai dienai

Laipni aicināti mūsu Ziedu Veikalā. Šeit skaistākās puķes, lai padarītu Tavas īpašās dienas vēl brīnišķīgākas. Mūsu tiešsaistes ziedu veikals ir vieta, kur atrast skaistākās un svaigākās kompozīcijas visdažādākajiem notikumiem – no romantiskiem randiņiem līdz svinīgām jubilejām.

Kāpēc izvēlēties mūsu Ziedu Veikalu?

Svaigums un kvalitāte: Mūsu prioritāte ir nodrošināt visaugstāko preču svaigumu un kvalitāti. Katrs aranžējums tiek rūpīgi veidots, lai Jūsu ziedu dāvana ir ne tikai skaista, bet arī ilgi saglabā savu svaigumu.

Plaša ziedu izvēlē: Mūsu ziedu veikaliņs piedāvā plašu ziedu izvēli, lai atbilstu jebkurai Tavai vēlmei un pasākumam. Sākot no elegantām rozēm līdz krāsainām tulpēm pavasarī, mēs esam šeit, lai padarītu Tavu dienu prieka pilnu.

Drošs un ātrs transportēšanas serviss: Mēs saprotam, ka laiks ir svarīgs. Tāpēc piedāvājam drošu un ātru transportēšanas servisu ar automašīnu. Jūsu ziedi tiks nogādāti laikus un pasargāti no apkārtējas vides temperatūras ietekmes, lai radītu prieku un sajūsmu Tavai īpašai personai.

Draudzīgs klientu atbalsts: Mūsu klientu atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt. Ja Jums ir jautājumi vai īpašas prasības attiecībā uz pasūtījumu, zvaniet vai rakstiet mums – mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu.

Seko līdzi mūsu jaunumiem, sezonas piedāvājumiem. Apskati mūsu preču katalogu un izvēlies savus iecienītāko preci, lai padarītu Tavas dienas krāšņākas un iepriecinātu kādu vismīļāko cilvēciņu jau šodien!