Rāda 1–12 no 160

19 sarkanas rozes 50 cm un Raffaello

51,59
Ļoti laba dāvana! Svaigas, sarkanas rozes komplektā ar Raffaello. Ziedu daudzumu var mainīt šajā pozīcijā. Ziedu un saldumu piegāde Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā ar kurjeru. Pēc piegādes Jums paziņosim.

19 sarkanas rozes 40 cm

32,99
Pušķis no 19 sarkanajām rozēm ar garumu 40 cm - aizraujoša un romantiska dāvana, kas izteiks jūsu dziļās jūtas. Katra roze šajā pušķī iemieso skaistumu un aizraušanos. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un dāvājiet neaizmirstamus brīžus mīļajiem.

9 baltas krizantēmas kraft papīrā

29,69
9 balto krizantēmu pušķis kraft papīrā - izsmalcināta un maiga dāvana, kas ienesīs svaiguma un skaistuma atmosfēru jūsu mājās. Katra krizantēma tiek rūpīgi atlasīta, lai radītu skaistu kompozīciju. Pušķis ir iepakots kraft papīrā, kas tam piešķir dabisku un stilīgu izskatu. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un ieprieciniet savus tuviniekus.

29 zili īrisi

28,99
Dāviniet prieku un skaistumu ar šiem 29 zilajiem īrisiem, kas iepakoti kraft papīrā. Mūsu īrisi ir izcili kvalitatīvi un tiek rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu saņēmēji bauda visu to krāsu un svaigumu. Kraft papīrs ne tikai nodrošina aizsardzību īrisiem, bet arī piešķir tiem rustikālu un dabisku izskatu. Tā ir lieliska izvēle, lai pārsteigtu savus tuviniekus, svinētu jubileju vai kādam citam īpašam notikumam. Turklāt mēs piedāvājam iespēju saņemt īrisus neizplaukušā stāvoklī, tādējādi jūs varēsiet baudīt tos pilnībā izplauktus vēl dažu dienu laikā pēc piegādes. Tas ir ideāls veids, kā sniegt ilgstošu prieku un skaistumu, jo saņēmējs varēs novērot, kā īrisi pakāpeniski atveras un piepilda telpu ar savu krāšņumu. Mēs piedāvājam ērtu ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā un citos Latvijas reģionos. Mūsu pieredzējušie kurjeri nodrošinās, ka jūsu pasūtījumi tiek piegādāti droši un laikus, lai jūs varētu priecāties par svaigajiem ziediem jūsu īpašajiem brīžiem. Pasūtiet šos 29 zilos īrisus kraft papīrā tagad un baudiet skaistumu, ko tie sniedz. Jūsu ziedi tiks svaigi novākti un rūpīgi sagatavoti, lai nodrošinātu ilgstošu prieku tiem, kam jūs tos dāvināsiet.

Rozā rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Rozā rožu pušķis - maiga un romantiska dāvana, kas izraisa sajūsmu un mīlestību. Pušķis sastāv no 9 rozā rožu ziediem, kas ir 50 cm garš. Gipsofila (plīvurpuķe) papildina šo pušķi, piešķirot tam gaisīgumu un maigumu. Pušķi iesaiņo dekoratīvā iepakojumā, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai pārsteigtu un iepriecinātu jūsu tuvumā esošo personu.

Baltu rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Baltu rožu pušķis - tīra un nevainojama simbolika, kas izteic eleganci un skaistumu. Pušķis sastāv no 9 baltiem rožu ziediem, kuru garums ir 50 cm. Zaļumi un plīvurpuķe (gipsofils) piešķir šim pušķim papildu žēlastību un vieglumu. Pušķi iesaiņo dekoratīvs iepakojums. Izvēlieties šo pušķi, lai dāvinātu skaistumu un mieru.

19 dzeltenas un baltas rozes 40 cm

32,99
19 balts un dzeltenas rozes 40 cm garumā - izcilas izvēles dāvana īpašiem brīžiem un dāvanām. Šis pušķis izsmalcināti apvieno baltās un dzeltenās rozes, radot iespaidīgu ziedu kompozīciju. Pasūtiet šo burvīgo pušķi un ieprieciniet savus tuviniekus.

19 sarkanas rozes 50 cm kraft papīrā

42,99
Vēlies izpaust savu mīlestību un rūpes tuviniekiem vai īpašai personai? Iepriecini viņus ar šīm burvīgajām 19 sarkanajām rozēm! Šīs skaistās rozītes ir izcilas kvalitātes un rūpīgi atlasītas, nodrošinot, ka tās iepriecinās saņēmēju ar savu satriecošo krāsu un svaigumu.

Sarkanu rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Sarkanu rožu pušķis - kaislīgs un iespaidīgs dārgakmens, kas izpauž jūsu stipro mīlestību un aizraušanos. Šis pušķis sastāv no 9 sarkaniem rožu ziediem, kuru garums ir 50 cm. Kopā ar rožām pušķi rotā plīvurpuķe (gipsofils), kas piešķir tam gaisīgumu un eleganci. Pušķi iesaiņo dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai izteiktu jūsu siltus un ugunīgus sajūtas.

9 sarkanas rozes 40 cm

25,99
Sarkano rožu pušķis - apburošs un aizraujošs dāvana, kas izpauž jūsu dedzību un mīlestību. Šis pušķis sastāv no 9 sarkaniem rožu ziediem, kuru garums ir 40 cm. Katra roze ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un izskatu. Pušķi rotā dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai pārsteigtu un iepriecinātu savu mīļoto cilvēku.

Rožu un krizantēmu pušķis ar Raffaello

48,79
Sarkano rožu un balto krizantēmu pušķis - brīnišķīga izvēle. Raffaello classic ideāli papildinās šo dāvanu.

Sarkanu rožu pušķis ar zaļumiem 50 cm

34,99
Pušķis no 7 sarkanajām rozēm ar garumu 50 cm, zaļumiem (līdzīgi papardes lapām), iepakojumā - stilīga un luksusa pilna dāvana, kas izpauž jūsu aizraušanos un mīlestību. Sarkanās rozes simbolizē dziļas emocijas, bet zaļumi piešķir kompozīcijai svaigumu un izsmalcinātību. Pušķis ir iepakots eleganta materiālā, kas tam piešķir greznību. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un radiet neaizmirstamas emocijas!

Svaigu ziedu veikals internetā. Profesionāli floristi. Ātri kurjeri. Apskaties un pasūti jau šodien.