101 Roze

Laipni lūdzam rožu sadaļā 101 roze. Lai priecētu savus tuviniekus vai pārsteigtu īpašu cilvēku, pasūtiet šo lielo rožu pušķi ar piegādi jau šodien.

101 Roze cena

Kvalitatīvo rožu cena ikdienā ir atkarīga tikai no kājas garuma. Rožu cenu kāpumu būtiski izjūtam 8. marta svētkos, jo šajos svētkos būtiski pieaug pieprasījums. Apskaties, izvēlies, pasūti šodien.

Kapēc 101 rozi?

101 roze ir patiesa greznības un elegances izpausme. Mēs piedāvājam dažādas iespējas, lai apmierinātu visizsmalcinātākos klientus. Pie mums rozes ir pieejamas dažādās krāsās, tostarp sarkanā, baltā, rozā, dzeltenā un oranžā. Mēs piedāvājam  101 rožu pušķus gan vienā krāsā, gan dažādu krāsu kombinācijās, lai palīdzētu jums izteikt savas jūtas un radītu neaizmirstamu atmosfēru.

Mums kvalitāte ir augstākā prioritāte. Visi mūsu 101 rozes pušķi tiek veidoti ar rūpēm un mīlestību par klientu. Mēs rūpīgi izvēlamies tikai svaigākos un skaistākos rožu pārstāvjus, lai radītu darbus, kas priecēs jūsu un saņēmēja acis un sirdi.

Viena no mūsu veikala priekšrocībām ir dažāda garuma 101 rožu pušķi. Jūs varat izvēlēties 40 cm, 50 cm, 60 cm vai 70 cm garas rozes. Garā 101 roze radīs iespaidu par greznību un luksusu, bet īsa 101 roze būs piemērota, lai veidotu izsmalcinātas un maigas buķetes.

Lielie rožu pušķi

Mēs saprotam, katrs pasūtījums ir īpašs un individuāls. Mēs garantējam, katra 101 rozes kompozīcija tiks veidota ar maksimālu rūpību un uzmanību detaļām.

101 roze – piegāde ar kurjeru līdz durvīm

Mēs nodrošinam piegādes pakalpojumu līdz adresāta durvīm, lai jūsu lielais rožu pušķis sasniegtu galapunktu ātri un uzmanīgi. Mūsu daudzgadīgā pieredze ir svarīgākā lieta šajā pakalpojumā. Uzticiet mums Jūsu rūpes par rozēm un piegādi!

Nepalaidiet garām iespēju apsveikt tuviniekus vai pārsteigt īpašu cilvēku Jūsu dzīvē. Pasūtiet skaistas rozes jau tagad.

Pieredze kopš 2015. gada. Darba kvalitātes garantija.

Mēs piedāvājam plašu krāsu toņu izvēli, lai jūs varētu izvēlēties ideālo kombināciju, kas piemērota jūsu īpašajiem gadījumiem vai noskaņai. Mūsu sortimentā ir 101 sarkana roze veidota kompozīcijā, kas simbolizē aizraušanos un mīlestību. 101 balta roze rāda tīrību un maigumu. 101 dzeltena rozes izstaro prieku un draudzību. 101 oranžā roze simbolizē uguni enerģiju. 101 rozā rozes pauž maigumu un simpātiju. 101 daudzkrāsainās rozes, jeb 101 dažādu krāsu roze radīs visas gaišākās emocijas un prieka nianses.

Visas mūsu rozes tiek rūpīgi atlasītas, lai garantētu izturību un skaistumu. Mēs sadarbojamies ar pieredzējušiem puķu meistariem. Simtu viena roze būs veidota ar mīlestību un profesionālu kārtību, lai klienta pasūtījums kļūtu par ideālu dāvanu un rotājumu jebkurā gadījumā.

Mēs arī piedāvājam ērtu piegādes pakalpojumu, lai jūsu ziedi laikus nonāktu pareizajās rokās, pareizajā laikā. Neskatoties uz to, kur atrodas mūsu klients, Rīgā vai citur Latvijā, vai citā pasaules valstī – mūsu komanda nodrošinās 101 rozes piegādi tieši līdz  norādītajām durvīm, saglabājot svaigumu un skaistumu.

Pērkot 101 rozi jebkurās krāsās un garumos, mūsu veikalā, klients saņem visaugstāko kvalitāti, izcilu sortimentu un lielisku apkalpošanu. Sūtiet prieku un mīlestību ar mūsu milzīgajiem rožu pušķiem jau tagad!