Visi ziedi

Rāda 1–12 no 164

Katram no mums tuvāks ir kāds īpašs, ar savu iemeslu lolots mīļākais zieds vai ziedu pušķis, un katram no mums ir svarīgi, kādā krāsā ir ziedi. Ne mazāk nozīmīga ir to forma, smarža, un citi ar tiem saistītie atmiņu mirkļi. Bieži vien ap vienu vienīgu ziedu, mēs spējam uzbūvēt pavisam jaunu stāstu vai nostaļģisku atmiņu ainu. Tāpēc tieši Jūsu izvēlētie ziedi no PukuPiegade.lv ir lielisks veids, kā likt pasmaidīt un iepriecināt kādu jau šodien! Grieztie ziedi vai puķu pušķi, ziedi dzimšanas dienā, ziedi vārda dienā, ziedi sievietei vai vīrietim – mēs nevaram runāt par visiem ziedu veikaliem Rīgā, bet mums ir risinājumi katram Jūsu mirklim.

Ziedu pušķis kādam īpašam cilvēkam

Mēs paši ļoti lepojamies, ka esam izvēlējušies darbu ar ziediem kā mūsu ceļu uz Jūsu prieku. Katrs zieds ir citādāks, tāpat kā katrs no mūsu klientiem, līdz ar to – divus vienādus neatradīsim nekur plašajā pasaulē, tāpat kā Jūsu iemeslus ziedu izvēlē.

Pie mums Jūs atradīsiet ne tikai plašu griezto ziedu izvēli, bet arī profesionālu floristu veidotus puķu pušķus un ziedu kompozīcijas.
Mums nav sveši nevieni svētki, tamdēļ esam gatavi uzklausīt jebkuras Jūsu vēlmes un būt daļiņa no Jūsu skolas izlaiduma mirdzuma, dzimšanas dienas krāsu un smaržu jūras un vārda dienas priekos.
Esam vienmēr gatavi un bruņoti ar svaigi grieztiem ziediem un ziedu pušķu iespējām un risinājumiem Jūsu dzīves notikumiem. Bet neaizmirsīsim, ka nav jābūt iemeslam, lai sevi vai kādu citu iepriecinātu ar ziediem. Mazliet dzīvīguma, krāsas un smaržas Jūsu darba vai atpūtas telpā nekad nevar būt lieki. Prieks un romantisms atsvaidzinās jebkuras ikdienas attiecības.

Neaizmirsīsim, ka skaisto ziedu pasūtījumiem vienmēr ir iespēja ekstra pievienot kādu apsveikuma vai uzmanības pievēršanas kartiņu, balonu vai vairākus un, protams, kādu gardumu gan konfekšu, gan augļu groza opciju. Dzīvē gadās visādi, ja arī esat atmodies pēdējā mirklī – zvaniet, noteikti atradīsim risinājumu Jūsu pēdējā brīža situācijai. Un, ne mazāk svarīgi, mēs ātri reaģējam un nodrošinām, lai skaisti ziedi sasniegtu to saņēmēju ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā.

Piegāde Rīgā un Latvijā

Bezmaksas apsveikuma kartiņa

KVALITĀTES GARANTIJA

+371 22 389 107

X