Rozes

Rāda 1–12 no 103

Vai jūs zinājāt, ka pasaulē ir ir vairāk kā 25 000 rožu šķirņu? Iedomājieties, cik milzīgs un krāsains rožu pušķis sanāktu no tām visām kopā! Iespaidīgi, vai ne?

Rozes mūsu ikdienā

Tās sastopamas gan privātmāju pagalmos, gan pils dārzos, vai pavisam mežonīgi ziedot brīvdabā. Tās var vīties pa māju sienām, veidot milzu pudurus Jūsu dārziņā vai ilgi un stalti stāvēt ūdens traukā un priecēt jebkuru ziedu mīli ikdienā.

Vēsturiski rozes tiek pozicionētas kā mīlestības, kā arī bieži vien aizsardzības simbols. Pastāv uzskats, ka rozes mūsu planētu apdzīvojušas ievērojami ilgāk nekā cilvēki”. Rozi izmanto valstu un pilsētu ģerboņos, karogos, apģērbos, grāmatu ilustrācijās un daudviet citur. Galu galā rožu eļļa tiek izmantota gan parfimērijā, gan ārstniecikās terapijās, gan kulinārijā. Rozes ir mežonīgi un nebeidzami skaistiem nostāstiem apvīti ziedi, kuri gadu tūkstošiem ir iemācījušies sevi aizstāvēt, apbruņojoties ar dzeloņu simtiem un spēju pievilināt sev blakus esošos ar savu smaržu. Rožu pušķis ir arī Jūsu iespēja sagādāt kādam īpašu mirkli un  paust savu mīlestību, draudzību, pateicību.

Arī pie mums rozes ir viena no goda ziedu seniorēm un nopelniem bagāta Jūsu dzīves pavērsienos. Mūsu piedāvājumā pieejamas gan sarkanas rozes, gan baltas vai dzeltenas. Dažādu izmēru rožu pušķi vai kombinācijā ar citiem ziediem. Roze ir ļoti graciozs un karalisks zieds. Zieds savu vietu mūsu ikdienā ir izcīnijis ar uzviju, jo runā, ka rozes ir ziedi, kurus dāvināt visbiežāk.

Piegāde Rīgā un Latvijā

Bezmaksas apsveikuma kartiņa

KVALITĀTES GARANTIJA

+371 22 389 107

X