Rāda 1–12 no 106

9 sarkanas rozes 40 cm

25,99
9 sarkanas rozes jebkurai dzīves situācijai, ziedu garums 40 cm. Ziedi vienmēr svaigi. Ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā. Nosūtiet ziedus jubilāram un pārsteigums būs garantēts.

9 baltas rozes 40 cm

25,99
9 baltas rozes jebkurai dzīves situācijai, ziedu garums 40 cm. Ziedi vienmēr svaigi. Ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā. Nosūtiet ziedus jubilāram un pārsteigums būs garantēts.

9 rozā rozes 40 cm

25,99
9 rozā rozes jebkurai dzīves situācijai, ziedu garums 40 cm. Ziedi vienmēr svaigi. Ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā. Nosūtiet ziedus jubilāram un pārsteigums būs garantēts.

Rozā rožu pušķis ar zaļumiem 50 cm

30,99
Glītas - rozā rozes vienmēr uzlabos cilvēka noskaņojumu. Laba ziedu izvēle.

Baltu rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Glīti ziedi vienmēr uzlabos cilvēka pašsajūtu. Laba ziedu izvēle. 9 rozes, garums 50 cm

Sarkanu rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Šis pušķis ir spējīgs sajūsmināt jebkuru, kā vīrieti, tā sievieti, kā jaunu meiteni, tā mīļo omīti! Priekpilns saņemšanas brīdis! 9 rozes, garums 50 cm

19 dzeltenas un baltas rozes 40 cm

32,99
Dzeltenas un baltas rozes 40 cm visiem gadījumiem. Ziedi vienmēr svaigi. Ziedu piegāde Rīgā un visā Latvijā. Nosūtiet ziedus ar kurjeru un pārsteigums būs garantēts.

19 sarkanas rozes 40 cm

32,99
19 sarkanas rozes jebkurai dzīves situācijai, ziedu garums 40 cm. Ziedi vienmēr svaigi. Ziedu piegāde Rīgā un Latvijas teritorijā. Nosūtiet ziedus jubilāram un pārsteigums būs garantēts.

19 baltas rozes 40 cm

32,99
19 baltas rozes 40 cm apsietas ar lenti. Pasūti jau šodien, kurjers piegādās norādītajā datumā!

Sarkanu rožu pušķis ar zaļumiem 50 cm

34,99
Tiem, kas ir noguruši no klasiskiem rožu pušķiem. Šāda ziedu kompozīcija - ar piegādi, obligāti pārsteigs meiteni. Rožu garums ap 50 cm

9 krūmu rozes konusā ar lentēm

41,59
9 krūmu rozes konusā ar lentēm. Garums ap 50 cm. Krāsa var atšķirties no attēla

Vai jūs zinājāt, ka pasaulē ir ir vairāk kā 25 000 rožu šķirņu? Iedomājieties, cik milzīgs un krāsains rožu pušķis sanāktu no tām visām kopā! Iespaidīgi, vai ne?

Rozes mūsu ikdienā

Tās sastopamas gan privātmāju pagalmos, gan pils dārzos, vai pavisam mežonīgi ziedot brīvdabā. Tās var vīties pa māju sienām, veidot milzu pudurus Jūsu dārziņā vai ilgi un stalti stāvēt ūdens traukā un priecēt jebkuru ziedu mīli ikdienā.

Vēsturiski rozes tiek pozicionētas kā mīlestības, kā arī bieži vien aizsardzības simbols. Pastāv uzskats, ka rozes mūsu planētu apdzīvojušas ievērojami ilgāk nekā cilvēki”. Rozi izmanto valstu un pilsētu ģerboņos, karogos, apģērbos, grāmatu ilustrācijās un daudviet citur. Galu galā rožu eļļa tiek izmantota gan parfimērijā, gan ārstniecikās terapijās, gan kulinārijā. Rozes ir mežonīgi un nebeidzami skaistiem nostāstiem apvīti ziedi, kuri gadu tūkstošiem ir iemācījušies sevi aizstāvēt, apbruņojoties ar dzeloņu simtiem un spēju pievilināt sev blakus esošos ar savu smaržu. Rožu pušķis ir arī Jūsu iespēja sagādāt kādam īpašu mirkli un  paust savu mīlestību, draudzību, pateicību.

Arī pie mums rozes ir viena no goda ziedu seniorēm un nopelniem bagāta Jūsu dzīves pavērsienos. Mūsu piedāvājumā pieejamas gan sarkanas rozes, gan baltas vai dzeltenas. Dažādu izmēru rožu pušķi vai kombinācijā ar citiem ziediem. Roze ir ļoti graciozs un karalisks zieds. Zieds savu vietu mūsu ikdienā ir izcīnijis ar uzviju, jo runā, ka rozes ir ziedi, kurus dāvināt visbiežāk.