Rāda 1–12 no 145

9 sarkanas rozes 40 cm

25,99
Sarkano rožu pušķis - apburošs un aizraujošs dāvana, kas izpauž jūsu dedzību un mīlestību. Šis pušķis sastāv no 9 sarkaniem rožu ziediem, kuru garums ir 40 cm. Katra roze ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un izskatu. Pušķi rotā dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai pārsteigtu un iepriecinātu savu mīļoto cilvēku.

9 baltas rozes 40 cm

25,99
Baltu rožu pušķis - skaists un tīrs simbols, kas izteic eleganci un nevainību. Pušķis sastāv no 9 baltiem rožu ziediem, kuru garums ir 40 cm. Baltās rozes ir pazīstamas ar savu spožumu un eleganci, kas piešķir pušķim rafinētu izskatu. To skaistumu papildina dekoratīvs iepakojums. Izvēlieties šo pušķi, lai dāvinātu nevainību un skaistumu.

9 rozā rozes 40 cm

25,99
Rozā rožu pušķis - maigs un romantisks dārgums, kas pārnes jūsu neizsakāmo sajūtu. Pušķis sastāv no 9 rozām rožu ziediem, kuru garums ir 40 cm. Šie ziedi simbolizē mīlestību, maigumu un žēlastību. To skaistumu pastiprina dekoratīvs iepakojums, kas piešķir tam eleganci. Izvēlieties šo pušķi, lai dalītos ar jūsu jūtām un radītu aizkustinošu mirkli.

9 hiacintes iepakojumā

27,69
Smaržīgās hiacintes - skaistie pavasara ziedes, kas iepriecinās jūsu sirdi un iemiesos pavasara svaigumu. Šis pušķis sastāv no 9 hiacintēm, kas ietērptas dekoratīvā iepakojumā. Lūdzu ņemiet vērā, ka ziedu krāsa var atšķirties no attēla, jo daba mums dāvā dažādus toņus. Izvēlieties šo pušķi, lai iepriecinātu sevi vai tuviniekus ar smaržīgām hiacintēm.

29 zili īrisi

28,99
Dāviniet prieku un skaistumu ar šiem 29 zilajiem īrisiem, kas iepakoti kraft papīrā. Mūsu īrisi ir izcili kvalitatīvi un tiek rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu saņēmēji bauda visu to krāsu un svaigumu. Kraft papīrs ne tikai nodrošina aizsardzību īrisiem, bet arī piešķir tiem rustikālu un dabisku izskatu. Tā ir lieliska izvēle, lai pārsteigtu savus tuviniekus, svinētu jubileju vai kādam citam īpašam notikumam. Turklāt mēs piedāvājam iespēju saņemt īrisus neizplaukušā stāvoklī, tādējādi jūs varēsiet baudīt tos pilnībā izplauktus vēl dažu dienu laikā pēc piegādes. Tas ir ideāls veids, kā sniegt ilgstošu prieku un skaistumu, jo saņēmējs varēs novērot, kā īrisi pakāpeniski atveras un piepilda telpu ar savu krāšņumu. Mēs piedāvājam ērtu ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā un citos Latvijas reģionos. Mūsu pieredzējušie kurjeri nodrošinās, ka jūsu pasūtījumi tiek piegādāti droši un laikus, lai jūs varētu priecāties par svaigajiem ziediem jūsu īpašajiem brīžiem. Pasūtiet šos 29 zilos īrisus kraft papīrā tagad un baudiet skaistumu, ko tie sniedz. Jūsu ziedi tiks svaigi novākti un rūpīgi sagatavoti, lai nodrošinātu ilgstošu prieku tiem, kam jūs tos dāvināsiet.

9 baltas krizantēmas kraft papīrā

29,69
9 balto krizantēmu pušķis kraft papīrā - izsmalcināta un maiga dāvana, kas ienesīs svaiguma un skaistuma atmosfēru jūsu mājās. Katra krizantēma tiek rūpīgi atlasīta, lai radītu skaistu kompozīciju. Pušķis ir iepakots kraft papīrā, kas tam piešķir dabisku un stilīgu izskatu. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un ieprieciniet savus tuviniekus.

Rozā rožu pušķis ar zaļumiem 50 cm

30,99
Rozā rožu pušķis - maigs un romantisks pārsteigums, kas nodrošina neaizmirstamu sajūtu. Pušķis sastāv no 9 rozām rožu ziediem, kuru garums ir 50 cm. Zaļumi (grīslis) rotā šo pušķi, piešķirot tam svaigumu un dabiskumu. Pušķi iesaiņo dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai pārsteigtu un iepriecinātu jūsu tuvumā esošo personu.

Baltu rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Baltu rožu pušķis - tīra un nevainojama simbolika, kas izteic eleganci un skaistumu. Pušķis sastāv no 9 baltiem rožu ziediem, kuru garums ir 50 cm. Zaļumi un plīvurpuķe (gipsofils) piešķir šim pušķim papildu žēlastību un vieglumu. Pušķi iesaiņo dekoratīvs iepakojums. Izvēlieties šo pušķi, lai dāvinātu skaistumu un mieru.

Sarkanu rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Sarkanu rožu pušķis - kaislīgs un iespaidīgs dārgakmens, kas izpauž jūsu stipro mīlestību un aizraušanos. Šis pušķis sastāv no 9 sarkaniem rožu ziediem, kuru garums ir 50 cm. Kopā ar rožām pušķi rotā plīvurpuķe (gipsofils), kas piešķir tam gaisīgumu un eleganci. Pušķi iesaiņo dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai izteiktu jūsu siltus un ugunīgus sajūtas.

Rozā rožu pušķis ar plīvurpuķi 50 cm

30,99
Rozā rožu pušķis - maiga un romantiska dāvana, kas izraisa sajūsmu un mīlestību. Pušķis sastāv no 9 rozā rožu ziediem, kas ir 50 cm garš. Gipsofila (plīvurpuķe) papildina šo pušķi, piešķirot tam gaisīgumu un maigumu. Pušķi iesaiņo dekoratīvā iepakojumā, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties šo pušķi, lai pārsteigtu un iepriecinātu jūsu tuvumā esošo personu.

Pušķis Mana Saulīte

30,99
Pušķis no 9 dzeltenajām rozēm un 5 baltajām krizantēm - koša un saulaina dāvana, kas ienesīs prieku un smaidus. Šis pušķis ideāli apvieno rozes un krizantēmas, radot skaistu ziedu harmoniju. Pušķis ir iepakots stilīgā papīrā, kas padara to vēl pievilcīgāku. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un ieprieciniet savus tuviniekus

19 dzeltenas un baltas rozes 40 cm

32,99
19 balts un dzeltenas rozes 40 cm garumā - izcilas izvēles dāvana īpašiem brīžiem un dāvanām. Šis pušķis izsmalcināti apvieno baltās un dzeltenās rozes, radot iespaidīgu ziedu kompozīciju. Pasūtiet šo burvīgo pušķi un ieprieciniet savus tuviniekus.