Svaigi ziedi, puķu pušķi ar piegādi Jēkabpilī

Pirktākie ziedi Jēkabpilī

9 dzeltenas rozes 40 cm

18,99
Pasūtiet šo dzelteno rozīšu pušķi ar 9 ziediem, 40 cm garumu, lai iepriecinātu un svinētu prieku un enerģiju.

9 oranžas rozes 40 cm

18,99
9 oranžas rozes ar  garumu 40 cm. Izmantojiet šo krāšņo pušķi, lai izpaustu savas jūtas un radītu dzirkstošu atmosfēru. Šīs rozes ir rūpīgi atlasītas un sasietas kopā, lai radītu vizuālu un smaržīgu baudījumu. Izbaudiet tos svaigus un dzīvus!

9 sarkanas rozes 40 cm

19,99
9 sarkanas rozes 40 cm - apburoša un aizraujoša dāvana, kas izpauž jūsu dedzību un mīlestību. Šis pušķis sastāv no 9 sarkanām rozēm, kuru garums ir 40 cm. Katra roze ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un izskatu. Pušķi rotā dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties 9 sarkanas rozes 40 cm, lai pārsteigtu un iepriecinātu savu mīļoto cilvēku.

9 baltas rozes 40 cm

19,99
Baltu rožu pušķis - skaists un tīrs simbols, kas izteic eleganci un nevainību. Pušķis sastāv no 9 baltām rozēm, kuru garums ir 40 cm. Baltās rozes ir pazīstamas ar savu spožumu un eleganci, kas piešķir pušķim rafinētu izskatu. To skaistumu papildina dekoratīvs iepakojums. Izvēlieties 9 baltas rozes 40 cm, lai dāvinātu nevainību un skaistumu.

9 rozā rozes 40 cm

19,99
Rozā rožu pušķis - maigs un romantisks dārgums, kas pārnes jūsu neizsakāmo sajūtu. Pušķis sastāv no 9 rozā rozēm, kuru garums ir 40 cm. Šie ziedi simbolizē mīlestību, maigumu un žēlastību. To skaistumu pastiprina dekoratīvs iepakojums, kas piešķir tam eleganci. Izvēlieties šo pušķi, lai dalītos ar jūsu jūtām un radītu aizkustinošu mirkli.

19 gerberas mini

19,99
19 mini gerberas - padariet dienu spilgtāku ar šo košu buķeti! Šie jautrie un burvīgie ziedi noteikti radīs smaidu un prieku jebkurā gadījumā. Ar apburošu krāsu klāstu šis pušķis ir patiesi dzīves un laimes svētki. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārsteigt mīļoto, izteikt pateicību vai apsveikt kādu - šis pušķis ir ideāla izvēle. Katra gerbera simbolizē laimi un pozitīvismu, padarot to par pārdomātu dāvanu, lai izplatītu laimi un labu garastāvokli. Pasūtiet tagad un ļaujiet šo mini gerberu skaistumam kādam padarīt gaišāku dienu! *Lūdzu, ņemiet vērā - gerberu krāsa var atšķirties, vāze nav iekļauta pušķa cenā

9 rozā tulpes kraft papīrā

Original price was: 27,99€.Current price is: 20,99€.
9 rozā tulpes kraft papīrā. Ziedu tonis var atšķirties no attēla

9 sarkanas rozes 50 cm

21,49
Viens no populārākajiem ziedu pušķiem. Lieliska izvēle. Svaigi ziedi, ērti pasūtīt, ātra ziedu piegāde. Ziedu saņēmējs būs pārsteigts par Jūsu dāvanu.
Rožu pušķi - grieztas rozes visās krāsās

Rozes un rožu pušķi

Profesionāls roku darbs

Kā mēs strādājam?

Darba kvalitāte un pieredze ir mūsu zelts! Apskaties, izvēlies, pasūti ar piegādi šodien.
Krizantēmu pušķi. Apskaties, izvēlies, nosūti Jēkabpilī
Krizantēmas ar piegādi līdz durvīm. Kurjers Jēkabpilī

Ziedu piegāde Jēkabpilī un reģionā

Ziedu piegāde Jēkabpilī no attāluma ir labākais veids kā nosūtīt patiesu prieku. Saņemtie ziedi izteikt jūsu emocijas un dāvinās mīlestību skaļāk par vārdiem. Daži uzskata, ka ziedi ir tikai formalitāte - varbūt! Patiesībā tie var būt daudz vairāk nekā laipnības žesti. Svaigie Jēkabpils ziedi ir mīlestības un uzmanības izpausme, piemēram, kad jāpasaka ``paldies`` kādam tuvam cilvēkam. Bieži vien, pasūtīt ziedus Jēkabpilī ir vajadzīgs, lai izteiktu atzinību, sveiktu īpašā notikuma dienā. Puķes palīdzēs atgūties arī no slimības un ļaus izjust Jūsu atbalstu arī no attāluma. Notiek arī sēŗu dienas, kad jāgodina aizsaulēgājušo cilvēku. Mēs piedāvājam arī sēru ziedus bērēs. Nogādāsim līdz bēru ceremonijas adresei.

Puķu piegādes pakalpojumi ir ļoti populāri - internetā. Pat tad,kad Jums nav iespējas personīgi apmeklēt ziedu veikalu, Jums ir iespēja tos pasūtīt ziedu veikalā internetā no jebkuras pasaules malas un uzticēt rūpes mūsu komandai. Esiet droši, ka puķes tiks piegādātas tieši laikā un bez stresa ar smaidu uz sejas.

Ziedu piegāde Jēkabpilī un visā reģionā ir viens no populāriem veidiem, kā pozitīvi pārsteigt cilvēku nesagatavotu. Tas ir ērts veids, kā nodot sveicienus saviem draugiem un tuviniekiem, kuri dzīvo citās pilsētās vai Jums pašiem atrodoties citā valstī vai citu iemeslu pēc. (Ir situācijas, kad persona ir jāapsveic, taču pašam atrasties svinību vietā nav vēlams vai negribās). Ar mūsu pakalpojumiem, Jūs varat izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem, laika zaudējumiem un grūtībām, ko radītu pašiem dāvanu piegādāšana. Priekšrocība ir iespēja to paveikt ātri un ērti, neatkarīgi no tā, cik tālu atrodas saņēmējs.

Zinot šīs priekšrozības, sūtiet arī Jūs ziedus vismīļākajiem cilvēkiem ar mūsu palīdzību. Mēs nodarbojamies ar ziediem internetā jau vairāk par 10 gadiem un zinam visu par ziedu un piegādes darbiem, kā to darīt pareizi. Ja Jums rodas kādi jautājumi, droši zvaniet, rakstiet arī uz WhatsApp mobilo aplikāciju. Pārliecinieties par mūsu klientu atbalstu Jēkabpilī personīgi vēl pirms esiet veikuši pasūtījumu.
Apskatiet mūsu ziedu pušķus, veiciet pirkumu un gaidet piegādes atskaiti. Ziedu saņēmējs būs Jums ļoti pateicīgs.

Klientu atsauksmes

Jums patīk mūsu ziedu veikals?
Ierakstiet atsauksmi
Pastāstiet par mums draugiem!