Svaigi ziedi, kompozīcijas ar piegādi

Pirktākās preces

Mūsu klientu iecienītās preces sniegs Jums ieskatu un atvieglos ziedu izvēli

9 dzeltenas rozes 40 cm

18,99
Pasūtiet šo dzelteno rozīšu pušķi ar 9 ziediem, 40 cm garumu, lai iepriecinātu un svinētu prieku un enerģiju.

9 oranžas rozes 40 cm

18,99
9 oranžas rozes ar  garumu 40 cm. Izmantojiet šo krāšņo pušķi, lai izpaustu savas jūtas un radītu dzirkstošu atmosfēru. Šīs rozes ir rūpīgi atlasītas un sasietas kopā, lai radītu vizuālu un smaržīgu baudījumu. Izbaudiet tos svaigus un dzīvus!

9 sarkanas rozes 40 cm

19,99
9 sarkanas rozes 40 cm - apburoša un aizraujoša dāvana, kas izpauž jūsu dedzību un mīlestību. Šis pušķis sastāv no 9 sarkanām rozēm, kuru garums ir 40 cm. Katra roze ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un izskatu. Pušķi rotā dekoratīvs iepakojums, kas padara to vēl pievilcīgāku. Izvēlieties 9 sarkanas rozes 40 cm, lai pārsteigtu un iepriecinātu savu mīļoto cilvēku.

9 baltas rozes 40 cm

19,99
Baltu rožu pušķis - skaists un tīrs simbols, kas izteic eleganci un nevainību. Pušķis sastāv no 9 baltām rozēm, kuru garums ir 40 cm. Baltās rozes ir pazīstamas ar savu spožumu un eleganci, kas piešķir pušķim rafinētu izskatu. To skaistumu papildina dekoratīvs iepakojums. Izvēlieties 9 baltas rozes 40 cm, lai dāvinātu nevainību un skaistumu.

9 rozā rozes 40 cm

19,99
Rozā rožu pušķis - maigs un romantisks dārgums, kas pārnes jūsu neizsakāmo sajūtu. Pušķis sastāv no 9 rozā rozēm, kuru garums ir 40 cm. Šie ziedi simbolizē mīlestību, maigumu un žēlastību. To skaistumu pastiprina dekoratīvs iepakojums, kas piešķir tam eleganci. Izvēlieties šo pušķi, lai dalītos ar jūsu jūtām un radītu aizkustinošu mirkli.

19 gerberas mini

19,99
19 mini gerberas - padariet dienu spilgtāku ar šo košu buķeti! Šie jautrie un burvīgie ziedi noteikti radīs smaidu un prieku jebkurā gadījumā. Ar apburošu krāsu klāstu šis pušķis ir patiesi dzīves un laimes svētki. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārsteigt mīļoto, izteikt pateicību vai apsveikt kādu - šis pušķis ir ideāla izvēle. Katra gerbera simbolizē laimi un pozitīvismu, padarot to par pārdomātu dāvanu, lai izplatītu laimi un labu garastāvokli. Pasūtiet tagad un ļaujiet šo mini gerberu skaistumam kādam padarīt gaišāku dienu! *Lūdzu, ņemiet vērā - gerberu krāsa var atšķirties, vāze nav iekļauta pušķa cenā

9 rozā tulpes kraft papīrā

Original price was: 27,99€.Current price is: 20,99€.
9 rozā tulpes kraft papīrā. Ziedu tonis var atšķirties no attēla

9 sarkanas rozes 50 cm

21,49
Viens no populārākajiem ziedu pušķiem. Lieliska izvēle. Svaigi ziedi, ērti pasūtīt, ātra ziedu piegāde. Ziedu saņēmējs būs pārsteigts par Jūsu dāvanu.
Rožu pušķi - grieztas rozes visās krāsās

Rozes un rožu pušķi

Skaistākās rozes ar piegādi līdz durvīm. Piegāde no 5 EUR
Svaigi un kupli ziedu pušķi ar piegādi Rīgā un Latvijā

Ziedu pušķi Rīgā

Izvēlies, pasūti svaigu ziedu pušķi ar piegādi uz adresi Rīgā un visā Latvijā
Burvīgs roku darbs

Kā mēs strādājam?

Darba kvalitāte un pieredze ir mūsu zelts! Apskaties, izvēlies, pasūti ar piegādi šodien.
Krizantēmu pušķi. Apskaties, izvēlies, nosūti ar kurjeru!
Krizantēmas ar piegādi līdz durvīm. Piegāde Rīgā no 5 EUR

Ziedu piegāde Rīgā

Ziedu piegāde Rīgā ir labākais veids kā radīt patiesu prieku. Saņemtie ziedi izteikt jūsu emocijas un dāvinās mīlestību stiprāk par vārdiem. Daži uzskata, ka ziedi ir tikai formalitāte, taču patiesībā tie var būt daudz vairāk nekā laipnības žesti. Ziedi ir mīlestības un uzmanības izpausme, piemēram, kad Jūs gribatvēlaties pateikt paldies kādam, kurš ir Jums ļoti tuvs vai līdzjūtības izpausme sēru dienā. Bieži vien ziedus pērk un sūta kā dāvanu. Ziedu dāvana Rīgā ar piegādi ļaus izjust Jūsu atbalstu un prieku arī no attāluma.
Pūķu piegādes pakalpojumi Rīgā ir ļoti populāri tiešsaistē - onlainā. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jums nav iespējas personīgi apmeklēt ziedu veikalu, Jums ir iespēja tos viegli pasūtīt tiešsaistē no jebkuras pasaules malas un uzticēt šīs rūpes mums un esiet droši, ka ziedi būs piegādāti tieši laikā un vietā, kur tas nepieciešams bez Jūsu steigas un stresa.
Pilsētas darba ikdienā šis ir viens no populāriem veidiem, kā pārsteigt cilvēku negaidīti. Tas ir ērts veids, kā nodot sveicienus saviem draugiem un tuviniekiem, kuri dzīvo citās pilsētās vai Jums atrodoties citā valstī vai citu iemeslu pēc. Ar mūsu pakalpojumiem, Jūs varat izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem, laika zaudējumiem un grūtībām, ko radītu pašiem ziedu piegādāšana. Priekšrocība ir iespēja to paveikt ātri un ērti, neatkarīgi no tā, cik tālu atrodas saņēmējs.
Zinot šīs priekšrozības, sūtiet arī Jūs ziedus vismīļākajiem cilvēkiem Rīgas pilsētā vai tuvākajā apkārtnē ar mūsu palīdzību. Mēs nodarbojamies ar ziediem jau otrajā paaudzē un zinam visu par ziediem un piegādes darbiem. Ja Jums rodas kādi jautājumi, droši zvaniet, rakstiet arī uz WhatsApp mobilajā aplikācijā. Pārliecinieties par mūsu klientu atbalstu personīgi vēl pirms esiet veikuši pasūtījumu. Mēs piegādāsim arī gadījumā ja Jums nav zināma cilvēka adrese.
Apskatiet mūsu piedāvājumu, veiciet pirkumu un gaidet piegādes atskaiti. Saņēmējs būs Jums ļoti pateicīgs!
Klientu atsauksmes

Jums patīk mūsu ziedu veikals?
Ierakstiet atsauksmi
Pastāstiet par mums draugiem!