Rāda 1–12 no 37

Gipsofila pušķis Maiguma mākonis

26,69
Pušķis no 7 gipsofila (plīvurpuķes) zariem - elegants un viegls pušķis, kas piemērots dažādiem notikumiem. Gipsofila zari ir ietērpti kraft papīrā, kas piešķir tam dabisku un mājīgu izskatu. Šis pušķis ir piemērots kā papildinājums citai dāvanai vai kā vienkāršs, taču stilīgs dāvanas variants. Izvēlieties šo pušķi, lai piešķirtu telpai vieglumu un eleganci ar gipsofilu ziediem.

9 hiacintes iepakojumā

27,69
Smaržīgās hiacintes - skaistie pavasara ziedes, kas iepriecinās jūsu sirdi un iemiesos pavasara svaigumu. Šis pušķis sastāv no 9 hiacintēm, kas ietērptas dekoratīvā iepakojumā. Lūdzu ņemiet vērā, ka ziedu krāsa var atšķirties no attēla, jo daba mums dāvā dažādus toņus. Izvēlieties šo pušķi, lai iepriecinātu sevi vai tuviniekus ar smaržīgām hiacintēm.

29 zili īrisi

28,99
Dāviniet prieku un skaistumu ar šiem 29 zilajiem īrisiem, kas iepakoti kraft papīrā. Mūsu īrisi ir izcili kvalitatīvi un tiek rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu saņēmēji bauda visu to krāsu un svaigumu. Kraft papīrs ne tikai nodrošina aizsardzību īrisiem, bet arī piešķir tiem rustikālu un dabisku izskatu. Tā ir lieliska izvēle, lai pārsteigtu savus tuviniekus, svinētu jubileju vai kādam citam īpašam notikumam. Turklāt mēs piedāvājam iespēju saņemt īrisus neizplaukušā stāvoklī, tādējādi jūs varēsiet baudīt tos pilnībā izplauktus vēl dažu dienu laikā pēc piegādes. Tas ir ideāls veids, kā sniegt ilgstošu prieku un skaistumu, jo saņēmējs varēs novērot, kā īrisi pakāpeniski atveras un piepilda telpu ar savu krāšņumu. Mēs piedāvājam ērtu ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā un citos Latvijas reģionos. Mūsu pieredzējušie kurjeri nodrošinās, ka jūsu pasūtījumi tiek piegādāti droši un laikus, lai jūs varētu priecāties par svaigajiem ziediem jūsu īpašajiem brīžiem. Pasūtiet šos 29 zilos īrisus kraft papīrā tagad un baudiet skaistumu, ko tie sniedz. Jūsu ziedi tiks svaigi novākti un rūpīgi sagatavoti, lai nodrošinātu ilgstošu prieku tiem, kam jūs tos dāvināsiet.

9 baltas krizantēmas kraft papīrā

29,69
9 balto krizantēmu pušķis kraft papīrā - izsmalcināta un maiga dāvana, kas ienesīs svaiguma un skaistuma atmosfēru jūsu mājās. Katra krizantēma tiek rūpīgi atlasīta, lai radītu skaistu kompozīciju. Pušķis ir iepakots kraft papīrā, kas tam piešķir dabisku un stilīgu izskatu. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un ieprieciniet savus tuviniekus.

Pušķis Mana Saulīte

30,99
Pušķis no 9 dzeltenajām rozēm un 5 baltajām krizantēm - koša un saulaina dāvana, kas ienesīs prieku un smaidus. Šis pušķis ideāli apvieno rozes un krizantēmas, radot skaistu ziedu harmoniju. Pušķis ir iepakots stilīgā papīrā, kas padara to vēl pievilcīgāku. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un ieprieciniet savus tuviniekus

9 baltas krizantēmas ar plīvurpuķi

33,99
Pušķis no 9 baltajām krizantēm ar gipsofilu, iepakojumā - izsmalcināta un eleganta dāvana, kas ienesīs maigumu un svaigumu jebkurā interjerā. Baltās krizantēmas simbolizē tīrību un maigumu, bet gipsofila piešķir kompozīcijai vieglumu un gaisīgumu. Pušķis ir iepakots stilīgā dekoratīvā materiālā, kas tam piešķir īpašu pievilcību. Pasūtiet šo lielisko pušķi un ieprieciniet savus tuviniekus.

9 dzeltenas krizantēmas ar plīvurpuķi

33,99
Pušķis no 9 dzeltenajām krizantēm ar gipsofilu, iepakojumā - svaiga un krāšņa dāvana, kas nesīs prieku un pozitīvas emocijas. Dzeltenās krizantēmas simbolizē prieku un draudzību, bet gipsofila piešķir kompozīcijai maigumu un vieglumu. Pušķis ir iepakots stilīgā iepakojumā, kas to padara vēl pievilcīgāku. Pasūtiet šo pušķi jau tagad un priecājieties tuvinieku priekšā!

19 limonijas pušķī

35,69
Pušķis no 19 limonijām kraft papīrā - svaigs un krāšņs ziedu pušķis, kas izstaro enerģiju un prieku. Limonijas ir spožas un krāsainas, kas piešķir pušķim dzīvību un spīdumu. Pušķis ir iepakots stilīgā kraft papīrā, kas tam piešķir dabisku un mūsdienīgu izskatu. Pasūtiet šo burvīgo pušķi un radiet svētku atmosfēru! *Lūdzu, ņemiet vērā, ka ziedu krāsa var atšķirties no attēla, un pušķa krāsa var būt citāda

Baltas krizantēmas. 15 krizantēmas pušķī

37,69
15 baltas krizantēmas sasietas pušķī - elegants un stilīgs ziedu pušķis, kas piešķirs jūsu telpai burvīgu noskaņu. Baltās krizantēmas simbolizē tīrību, svaigumu un mieru. Šis pušķis ir ideāls dāvanu variants dažādiem svētkiem un īpašiem brīžiem. Izmantojot mūsu ātro un uzticamo kurjera piegādi, varat saņemt šo pušķi savā izvēlētajā vietā Rīgā vai citviet Latvijā. Pasūtiet jau tagad, lai izbaudītu šo skaisto ziedu pušķi!

Pušķis Rozes sniegā

39,89
Šis pušķis ir pilns ar dzīvību, krāsu un svaigumu. Tas ietver 7 sarkanās rozes, 5 baltas krizantēmas, gipsofilu un zaļumus, kas izveido harmonisku un pievilcīgu kompozīciju. Pušķis ir iepakots, lai pasargātu ziedus un piešķirtu tiem īpašu pieskārienu. Ar mūsu uzticamo kurjera palīdzību, šis pušķis tiks piegādāts droši un savlaicīgi, neatkarīgi no tā, vai tas jāpiegādā Rīgā vai jebkur citur Latvijā. Nešaubieties un pasūtiet šo burvīgo pušķi jau šodien, lai izpaustu jūsu mīlestību un rūpes saviem tuviniekiem!

19 lefkojas

39,89
Pasūti sev vai saviem tuviniekiem šo apburošo pušķi, kas sastāv no 19 smaržīgām lefkojām (matiolām). Lefkojas ir ziedi ar bagātīgu aromātu un krāšņu izskatu, kas piešķir pušķim neaizmirstamu burvību. Mūsu ziedu interneta veikals piedāvā ērtu un uzticamu pasūtījumu iespēju visā Latvijā, ieskaitot Rīgu. Mēs nodrošinām drošu un savlaicīgu piegādi, lai pušķis sasniegtu saņēmēju svaigs un skaists. Lefkojas ir pazīstamas ar savu spēcīgo smaržu un izturību. Šis pušķis radīs prieku un sniegs gandarījumu jebkuram saņēmējam. Izvēlies šo pušķi un iepriecini sevi vai kādu īpašu cilvēku ar šo apbrīnojamo ziedu dāvanu. Lūdzu ņemiet vērā, ka ziedu krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās. Ziedi ir dabīgi un to krāsas var viegli ietekmēt dabas faktori, piemēram, gaismas intensitāte un sezonas ietekme. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes ziedus, un mēs garantējam, ka katrs pušķis ir rūpīgi sagatavots un svaigs.

Pušķis Svētku laiks

41,99
Pušķis ar 9 sarkanajām rozēm, 5 baltajām krizantēmām un zaļumiem, kas līdzīgi papardei, ir burvīga un harmoniska kombinācija. Šis pušķis izstaro siltumu un eleganci, radot patiesi aizraujošu iespaidu. Svaigas sarkanas rozītes un baltās krizantēmas pievienos izcilu krāsu un dzīvību jebkuram brīdim. Pasūtiet šo skaistu pušķi un nodrošiniet sev vai saviem tuviniekiem īpašu prieku un mīlestību. Mūsu pieredzējušie kurjeri piegādās šo preci ātri un droši Rīgā un citviet Latvijā. Pasūtiet šeit un tagad, lai izceltu savus īpašos brīžus ar mūsu ziedu pušķi.